Kuličkové pero v dárkovém balení

77638

Dárková psací souprava Tullus B hnědá

Kovové kuličkové pero, úchopová část ze dřeva, otočný mechanismus, vyměnitelná náplň typ F-Parker, šíře stopy 0,7 mm, modrý inkoust, luxusní dárková
77659

Kuličkové pero Arachne

Kuličkové pero s otočným mechanismem, vyměnitelnou náplní uložené v dárkové krabičce, lesklé kovové tělo, náplň modrá. Barva těla: bílá.
77519

Kuličkové pero Arachne

Kuličkové pero s vyměnitelnou náplní uložené v dárkové krabičce, lesklé kovové tělo, náplň modrá + dárková taška Regal. Barva těla: červená.
77569

Kuličkové pero Cronos

Kuličkové pero s otočným mechanismem, vyměnitelnou náplní uložené v dárkové krabičce, matné kovové tělo, náplň modrá. Barva: fialová.
77634

Kuličkové pero Harmonia stříbrná

Kuličkové pero s otočným mechanismem, vyměnitelnou náplní uložené v dárkové krabičce, lesklé vroubkovadé kovové tělo se zlatými. Barva těla: stříbrná.
77626

Kuličkové pero Harmonia šedá

Psací souprava Regal Harmonia, kuličkové pero šedé. Luxusní kuličková tužka ve stříbrno-šedém provedení v dárkové krabičce.
76637

Kuličkové pero Katherine

Kuličkové pero s otočným mechanismem, vyměnitelnou náplní uložené v dárkové krabičce, lesklé barevné kovové tělo se stříbrnými. Barva těla: černé.
77616

Kuličkové pero Katherine

Kuličkové pero s otočným mechanismem, vyměnitelnou náplní uložené v dárkové krabičce, lesklé barevné kovové tělo se stříbrnými. Barva těla: bílá.
77657

Kuličkové pero Lane

Kuličkové pero s otočným mechanismem, vyměnitelnou náplní uložené v dárkové krabičce, lesklé barevné kovové tělo se stříbrnými doplňky, náplň modrá.
77624

Kuličkové pero Lane

Kuličkové pero s otočným mechanismem, vyměnitelnou náplní uložené v dárkové krabičce, lesklé barevné kovové tělo se stříbrnými. Barva těla: zelená.
77636

Kuličkové pero Ritz

Kuličkové pero s vyměnitelnou náplní uložené v dárkové krabičce, barevné kovové tělo se stříbrnými doplňky, náplň modrá. Barva těla: červená.
77576

Kuličkové pero Themis

Kuličkové pero s vyměnitelnou náplní uložené v dárkové krabičce, stříbrné kovové tělo a barevné vičko se stříbrným klipem, náplň modrá.
1971

Trojhranná kuličková pera Kores K1 Pen 10ks

Kuličkové pero, trohranný ergonomický tvar, inkoust se nerozmazává- vhodné i pro leváky, píše extra plynule až 2500 m, dostupné v nových atraktivních